
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546162
FurMark (GL) Submitted by 6600 on Apr 20, 2026 @ 06:54:33 | | SCORE | 7330 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5021 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| core clock | min: 75 MHz - max: 2346 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
|