FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546161
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:52:24 |
| SCORE | 20837 |
|---|
| FPS | 347 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RTX 4080 SUPER OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1043-8962 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|