FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546158
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:51:11 |
| SCORE | 10078 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 18363 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 10DE-146A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (290 W) |
|---|