
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546136
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:35:17 | | SCORE | 2596 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5024 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 36 MHz - max: 2468 MHz |
|---|
| max power | 141 W |
|---|
|