FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520936
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 17:10:30 |
| SCORE | 613 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 860M/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 388.73 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 10240 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce GTX 860M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1392 - SUB: 1043-177D - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 388.73 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 876 MHz - max: 1098 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-416 - SUB: 1043-177D - REV: 6 |
|---|