
|
FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2513218
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 17:18:32 | | SCORE | 9775 |
|---|
| FPS | 162 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5203 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2136 MHz - max: 2160 MHz |
|---|
| max power | 232 W |
|---|
|