
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512777
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:42:02 | | SCORE | 6118 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 552.12 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1462-3362 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.12 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1684 MHz - max: 1722 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (215 W) |
|---|
|