FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512765
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:39:10 |
| SCORE | 7299 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-C757 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (181 W) |
|---|