FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512716
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:26:00 |
| SCORE | 11449 |
|---|
| FPS | 190 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D24 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1771-205F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|