
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511056
FurMark (GL) Submitted by aljon on Apr 11, 2026 @ 07:06:50 | | SCORE | 18526 |
|---|
| FPS | 308 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5414 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 81 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 336 W |
|---|
|