FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475224
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:46:34 |
| SCORE | 14263 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B87 - SUB: 1462-5300 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2212 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (604 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E48 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 116 W |
|---|