FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475222
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:46:13 |
| SCORE | 12117 |
|---|
| FPS | 202 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.57 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 1462-513D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2296 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (286 W) |
|---|