FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475221
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:46:07 |
| SCORE | 1811 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770M Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 8086-3026 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Arc(TM) A770M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5690 - SUB: 8086-3026 - REV: 8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 121 W |
|---|