FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475220
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:45:33 |
| SCORE | 8637 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 19DA-3761 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 56 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 74 % TDP |
|---|