FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475216
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:44:44 |
| SCORE | 6451 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 7600 XT Steel Legend 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1849-5331 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 90 MHz - max: 2130 MHz |
|---|
| max power | 204 W |
|---|