
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475214
FurMark (GL) Submitted by walter1964 on Apr 2, 2026 @ 10:44:07 | | SCORE | 2972 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 552.22 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7500T CPU @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C20 - SUB: 19DA-2413 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1266 MHz - max: 1405 MHz |
|---|
| max power | 79 W |
|---|
|