FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475210
FurMark (GL) Submitted by HMK on Apr 2, 2026 @ 10:42:21 |
| SCORE | 25929 |
|---|
| FPS | 432 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-889B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (451 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|