
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475203
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:40:48 | | SCORE | 9600 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 7800 XT Merc 319 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1EAE-7801 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 33 MHz - max: 1951 MHz |
|---|
| max power | 249 W |
|---|
|