
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475199
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:38:00 | | SCORE | 7903 |
|---|
| FPS | 132 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88ED - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2010 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (195 W) |
|---|
|