FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475194
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:36:37 |
| SCORE | 12427 |
|---|
| FPS | 202 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD RYZEN AI MAX 395 w/ Radeon 8060S |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2302 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (302 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 8060S Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1586 - SUB: 1043-1FB3 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 1009 MHz |
|---|
| max power | 16 W |
|---|