FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475193
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:36:25 |
| SCORE | 6696 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.05 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 8945HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-3E29 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1928 MHz - max: 2498 MHz |
|---|
| max power | 116 W |
|---|