FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475191
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:35:39 |
| SCORE | 11353 |
|---|
| FPS | 189 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1B4C-205E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 742 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (180 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|