FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475186
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:33:16 |
| SCORE | 6473 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 2080 Super with Max-Q Design/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 462.30 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10875H CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 2080 Super with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1ED3 - SUB: 17AA-3FCE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 976 MHz - max: 1140 MHz |
|---|
| max power | 106 W |
|---|