
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475183
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:30:01 | | SCORE | 8148 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 17AA-C891 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (319 W) |
|---|
|