
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475182
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:29:55 | | SCORE | 14398 |
|---|
| FPS | 234 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 57 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1876 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 73 % TDP (438 W) |
|---|
|