FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475176
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:28:04 |
| SCORE | 2019 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.07 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1043-103C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.07 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 286 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 57 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-103C - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 733 MHz |
|---|