
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475169
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:25:12 | | SCORE | 5609 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1458-3717 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1633 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (215 W) |
|---|
|