
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475168
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:25:10 | | SCORE | 8861 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1DA2-E452 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 321 MHz - max: 2392 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|