FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475167
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:24:55 |
| SCORE | 6450 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24C9 - SUB: 19DA-1704 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (248 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|