FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2475156
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:20:14 |
| SCORE | 6114 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E411 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 394 MHz - max: 1618 MHz |
|---|
| max power | 162 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|