FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475154
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:18:52 |
| SCORE | 802 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti with Max-Q Design/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F95 - SUB: 17AA-3F95 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1276 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 17AA-3F95 - REV: 5 |
|---|