
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475153
FurMark (GL) Submitted by Penta on Apr 2, 2026 @ 10:18:29 | | SCORE | 7106 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1043-87E0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (280 W) |
|---|
|