
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2475151
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:16:11 | | SCORE | 22641 |
|---|
| FPS | 376 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.02 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 7377-1501 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2692 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (368 W) |
|---|
|