
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2475148
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:14:54 | | SCORE | 6909 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5374 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2326 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 119 % TDP (155 W) |
|---|
|