FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475141
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:08:56 |
| SCORE | 2490 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24DD - SUB: 17AA-3A54 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 420 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 131 W |
|---|