FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475140
FurMark (GL) Submitted by Wumbi on Apr 2, 2026 @ 10:08:40 |
| SCORE | 6757 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1043-8802 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1246 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|