FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 2475137
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:07:37 |
| SCORE | 720 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1462-132E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 1058 MHz |
|---|
| max power | 35 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1462-132E - REV: 1 |
|---|