FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475132
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:06:04 |
| SCORE | 1851 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C81 - SUB: 19DA-2454 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1354 MHz - max: 1481 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 3000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-122 - SUB: 1028-585 - REV: 9 |
|---|