FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2475128
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 10:05:10 |
| SCORE | 7221 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 196E-13F2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5912 - SUB: 1462-7991 - REV: 4 |
|---|