FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2383688
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 11, 2026 @ 09:48:12 |
| SCORE | 5635 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1AEC - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 17 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24A0 - SUB: 1043-1AEC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 916 MHz - max: 1410 MHz |
|---|