FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2355619
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 4, 2026 @ 18:37:21 |
| SCORE | 8226 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.1.1.260108 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6730 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 508 MHz - max: 1984 MHz |
|---|
| max power | 138 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 69 W |
|---|