
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2353948
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 4, 2026 @ 11:08:03 | | SCORE | 10016 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1462 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (354 W) |
|---|
|