
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2327005
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 26, 2026 @ 09:58:38 | | SCORE | 2648 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85F1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.12 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1494 MHz - max: 1747 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (258 W) |
|---|
|