
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2323289
FurMark (GL) Submitted by ochanchano on Feb 25, 2026 @ 13:20:25 | | SCORE | 12235 |
|---|
| FPS | 203 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.260108 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-439E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 99 °C |
|---|
| core clock | min: 57 MHz - max: 2254 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|
|