
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2240019
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 6, 2026 @ 19:38:11 | | SCORE | 16486 |
|---|
| FPS | 270 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5403 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2631 MHz |
|---|
| max power | 334 W |
|---|
|