FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 1831884
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Nov 16, 2025 @ 02:05:25 |
| SCORE | 4799 |
|---|
| FPS | 80 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X3D 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 10DE-18CE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 77 % TDP (214 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 10DE-120F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 67 % |
|---|
| max core temperature | 39 °C |
|---|
| core clock | min: 608 MHz - max: 1962 MHz |
|---|
| max power | 32 % TDP (80 W) |
|---|