
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1810190
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Nov 11, 2025 @ 10:11:33 | | SCORE | 15732 |
|---|
| FPS | 262 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.42 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1569-F296 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2086 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (341 W) |
|---|
|