FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 150519
FurMark (GL) Submitted by 111 on May 27, 2024 @ 08:57:48 |
| SCORE | 3159 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 532.27 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 6800HS Creator Edition |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25E2 - SUB: 17AA-3B12 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 532.27 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1058 MHz - max: 1260 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 17AA-3B1E - REV: 2 |
|---|
| max core usage | 40 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|