FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1348050
FurMark (GL) Submitted by me on Jul 9, 2025 @ 00:19:39 |
| SCORE | 16540 |
|---|
| FPS | 275 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 10DE-2095 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|