
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2543745
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 15:19:27 | | SCORE | 1457 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5315 - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 243 MHz - max: 2303 MHz |
|---|
| max power | 312 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
|